Firma PW HUNT powstała pod koniec 2014 roku w Łodzi, a od początku 2016 roku funkcjonujemy w Zgierzu k. Łodzi. Od samego początku prowadzimy hurtową sprzedaż odzieży do sklepów myśliwskich, wędkarskich i turystycznych odzieży marek Univers (Włochy) i Venator ( Wegry). W 2019 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o odzież i buty gumowe duńskiej marki VikinX i tym samym staliśmy się generalnym dystrybutorem  3 zagranicznych marek w Polsce.
Jesteśmy firmą, której produkty znajdują się w większości sklepów myśliwskich w Polsce i mają duże grono zadowolonych klientów, którzy doceniają nasze marki za bardzo dobrą jakość przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Nasze marki:

Univers (Włochy)
producent odzieży myśliwskiej, wędkarskiej i turystycznej o wysokiej jakości i nowoczesnym wzornictwie
VikinX (Dania)
producent odzieży myśliwskiej, wędkarski i turystycznej, butów gumowych z naturalnego kauczuku oraz butów trekkingowych. Skandynawski desing w rozsądnej cenie.
Venator (Węgry)
producent odzieży myśliwskiej

Zapeszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz do zakupu produktów naszym marek na stronie internetowej lub u naszych partnerów.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania odnośnie produktów i wszystkiego co jest z nimi związane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kontakt telefoniczny w dniach:
poniedziałek – piątek 8 – 18
sobota 9 – 14
lub mailowy pwhunt@wp.pl
Nasz dział handlowy:
Waldek – tel. 518 565 310 lub pwhunt@wp.pl

Sylwia – tel. 883 150 717  lub pwhunt@wp.pl

Pamiętajcie Państwo, że zawsze dokładamy wszelkich starań aby zapewnić jak najwyższą jakości obsługi sprzedażowej, jak również po sprzedażowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.